Úvod / Akce a novinky

Akce a novinky

«   1 2 3 4 5 6 7 8   »

Sedačka pro vysokodvižné vozíky CMT 016

novinky
31.01. 2014
Novinkou v sortimentu sedaček pro vysokozdvižné vozíky je sedačka CMT 016. Jejími přednostmi je možnost nastavení celé řady parametrů a cena.

Tisková zpráva: Bohumínský logistický a výrobní areál se rozrůstá

novinky
22.10. 2013
Společnost ČEMAT, přední dodavatel stavební a manipulační techniky na český a slovenský trh, se rozhodla rozšířit svůj areál logistických a skladovacích prostor v Bohumíně. Haly se zázemím dostanou během několika měsíců také bratříčka v podobě velké administrativní budovy a dílen.

Tisková zpráva: Nový logistický areál v Bohumíně

novinky
23.09. 2013
Přestože zprávy z Moravskoslezského regionu nejsou v poslední době příliš příznivé, objeví se i výjimky. Bohumínský Čemat, přední dodavatel příslušenství pro manipulační a stavební techniku, dokončil v těchto dnech majoritní výstavbu rozsáhlého logistického a skladovací areálu v Bohumíně. V těsné blízkosti dálnice D1 ve směru Vídeň-Brno-Ostrava-Katovice tak vyrostly moderní haly se zázemím, které čekají na navezení prvního zboží.

Tisková zpráva: Vážící systém INTERSOFT přináší revoluci v manipulaci s nákladem

novinky
04.09. 2013
Vážení zboží při přepravě je a bylo jednou z častých operací při manipulaci s materiálem. Vážící systémy společnosti Intersoft Nexø zastupované na českém trhu Bohumínským Čematem přináší na český trh hned několik revolučních novinek. Pojďme si je v krátkosti představit.

Camoplast Solideal uznán jako významný dodavatel Toyoty

novinky
22.07. 2013
Společnosti Camoplast Solideal, přední výrobce pneumatik pro stavební a manipulační techniku, zastupovaného na českém trhu společností ČEMAT z Bohumína, získal od společnosti Toyota cenu Toyota Safety, Enviroment, Quality and Delivery Award za rok 2012.