Úvod / Akce a novinky

Akce a novinky

«   1 2 3 4 5 6 7 8   »

ČEMAT obohatil portfolio o značku KAB

novinky
24.11. 2014
ČEMAT, leader v dodávání příslušenství pro manipulační a stavební techniku v České republice i na Slovensku, dále rozšiřuje své portfolio. Novinkou v nabídce firmy se stanou od prosince 2014 sedačky KAB. Počínaje prosincem tak ČEMAT rozšiřuje svoji nabídku o řadu prémiových sedaček nejvyšší kvality.

ČEMAT spojil své síly s Michelin

novinky
13.11. 2014
ČEMAT, přední distributor příslušenství pro manipulační a stavební techniku v České republice i na Slovensku, a francouzský koncern Michelin uzavřeli smlouvu o spolupráci a výhradním zastoupení značky Michelin pro Českou a Slovenskou republiku. ČEMAT pokryje nabídku Michelin v segmentu OTR pneumatik, pneumatik pro vysokozdvižné vozíky a některých stavebních pneumatik.

Bolzoni Auramo otevřela novou továrnu ve Finsku

novinky
04.09. 2014
Auaramo Oy - finská dceřiná společnost a výrobní závod skupiny Bolzoni-Auramo - ohlásila stěhování do nově dokončené budovy. Nově vybudované ředitelství se přestěhovalo 40 km severně od Helsinek do tamní průmyslové oblasti.

Logistický areál v Bohumíně je před dokončením

novinky
07.08. 2014
Svým charakterem zcela ojedinělý projekt logistického areálu v Bohumíně finišuje svou další etapu rozvoje. K novým, v loňském roce vybudovaným halám, vyrostla během podzimu sestřička v podobě multifunkční budovy s dílnami a administrativní částí. Jedna z hlavních dopravních tepen v Bohumíně tak získává zcela novou tvář.

Jarní soutěž ČEMAT zná své výherce!

akce
30.06. 2014
Vyhráli jste? Naše Jarní soutěž s podtitulem "S NÁMI ZÍSKÁTE VŽDY NĚCO NAVÍC!" již zná své výherce.