Úvod /

Ochrana osobních údajů

Na ochraně vašich osobních údajů nám záleží. Tato stránka vysvětluje náš přístup k soukromí na všech webových stránkách firmy ČEMAT.
 
Stručně
Shromažďujeme anonymní statistiky o návštěvnosti stránek. Zajímá nás, které stránky navštěvujete.
Některé třetí strany, jako je Facebook nebo Google, mohou znát návštěvnost těchto stránek, pokud využíváte jejich služeb. Nemůžeme je kontrolovat, ale nemělo by to pro vás představovat žádnou hrozbu.
Pokud se u nás zaregistrujete, budeme dbát na to, aby vámi poskytnuté důvěrné informace byly u nás v bezpečí a nebudeme je sdílet s nikým dalším bez vašeho výslovného souhlasu.
Nikdy nesdílíme svá data s dalšími službami s výjimkou těch, které nám pomáhají ke zkvalitnění našich služeb.
To jsou jen hlavní body. Pokud potřebujete podrobnější informace, pokračujte ve čtení.
 
Měření návštěvnosti
Měříme návštěvnost na našich stránkách pomocí Google Analytics. Tyto služby zaznamenávají jaké stránky jste na ČEMAT a jeho mikrowebech navštívili, odkud jste se na ně dostali a dále některé základní informace o vašem počítači. Všechny tyto informace jsou anonymní - takže nevíme, kdo jste, ale víme, že někdo naše stránky navštívil.
Informace, které shromažďují tyto služby, nám pomáhají pochopit, jaké části našich stránek jsou navštěvované, jak se lidé dovídají o našich stránkách. Jako většina internetových stránek, používáme tyto informace ke zlepšení webu.
 
Facebook a další sociální sítě (např. Youtube, LinkedIn a další)
Tyto služby poskytují sociální tlačítka a podobné prvky, které používáme na našich webových stránkách - například "Líbí se mi".
K tomuto účelu jsme na naše stránky vložili kód, který tyto služby poskytují. Nemáme žádný přístup k informacím, zda a jak tyto služby využíváte.
Pokud využíváte služeb např. Facebooku může tato sociální síť vědět, že si prohlížíte tyto stránky. Také Vás mohou sociální sítě mezi sebou přeposílat, takže si pak můžete snáze pouštět například videa z Youtube na Facebooku. 
 
Pokud se zaregistrujete nebo pošlete poptávku
Když provedete registraci na našich stránkách, zaznamenáme si vaše osobní informace, jako je vaše jméno a e-mailová i poštovní adresa.
Budeme tak také shromažďovat a uchovávat informace o vašem užívání našich služeb tak, abychom je mohli zlepšovat.
Takové informace zaznamenáváme také pro účely účetnictví a ke sledování našich obchodních aktivit. Pomáhá nám to zlepšit nabídku a mít pro vás příště nachystané třeba zrovna to konkrétní zboží, které vás zajímalo. 
 
E-maily, registrace k odběru novinek
Pokud se u nás zaregistrujete, můžeme vám zasílat e-maily s oznámením týkajícím se vašeho nastavení předplacených služeb (například upozornění na konec předplaceného období nebo objednávky od zákazníků). Také vám můžeme zasílat informace o našich dalších novinkách a službách (jako jsou bulletiny nebo oznámení).
Nebudeme nikdy poskytovat vaše osobní údaje třetím stranám, s výjimkou případů, kdy nám budou zajišťovat naše vlastní služby.
 
Online platby
Používáme různé platební terminály pro poskytování online plateb za naše služby. Tyto společnosti budou mít přístup k vašim osobním informacím a informaci o platbě.
Nemáme žádný přístup k informacím o vašich účtech a kreditních kartách, které při zadání platby poskytujete v platebním terminálu.
 
 
Newsletter