Úvod / Akce a novinky

Akce a novinky

«   1 2 3 4 5 6 7 8   »

Camoplast Solideal se mění na Camso

novinky
10.07. 2015
Společnost Camoplast Solideal, globální leader ve výrobě příslušenství pro manipulační a stavební techniku, udělala další krok na cestě ke spojení značek Camoplast a Solideal. Od začátku července 2015 bude společnost nadále vystupovat pod společným názvem CAMSO. V souvislostti se změnou jména společnosti dochází také ke změně firemního designu. Společnost tak dává najevo, že proces slučování značek Camoplast a Solideal, který odstartovala fúze obou firem v roce 2010, udělal další významný krok.

Novinky GALAXY 2015

akce
10.07. 2015
ČEMAT pro Vás stále chystá něco nového a inovuje svou nabídku v souladu s nejnovějšími trendy. Podívejte se na novinky v sortimentu pneumatik na stavební stroje značky GALAXY pro rok 2015. Všechny pneumatiky máme skladem a jsou pro vás připraveny k dodání z našich skladů v Bohumíně a Praze Uhříněvsi.

ČEMAT otevřel nový logistický areál

novinky
11.06. 2015
ČEMAT, přední distributor příslušenství pro manipulační a skladovací techniku v České republice a na Slovensku, otevřel v Bohumíně logistický areál. Areál je strategicky situován nedaleko dálnice D1 a hranic s Polskem v příhraničním Bohumíně. ČEMAT areál budoval a rekonstruoval 5 let a projekt původně zamýšlený jako rozšíření stávajících skladových prostor společnosti se během let rozrostl.

Mobilní aplikace Bolzoni

novinky
28.05. 2015
Skupina Bolzoni - Auramo – Meyer (BAM) připravila pro své zákazníky a partnery novou mobilní aplikaci. Jedná se o praktickou aplikaci speciálně navrženou tak, aby podpořila zákazníky a partnery při jednáních a konzultacích týkajících se hydraulických přídavných zařízení.

Značky Bolzoni Auramo a MEYER spojí své síly v České republice a na Slovensku

novinky
02.03. 2015
Od začátku března 2015 se v rámci České republiky a na Slovensku spojí značky Bolzoni Auramo a MEYER. Nově se distributorem pro obě značky stává Bohumínský ČEMAT, přední distributor příslušenství pro manipulaci a stavební techniku v České republice a na Slovensku. ČEMAT využije k distribuci zkušeností a historické sítě, kterou již vybudoval v rámci práce s přídavnými zařízeními Bolzoni Auramo. Nově využije své zázemí i tým také pro distribuci německé značky přídavných zařízení MEYER.